Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij


WYPOŻYCZALNIA

KAMPERÓW

WYGODA PODRÓŻOWANIA

WYNAJEMSprawdź dostępność i zarezerwuj

Bcamper podchodzi indywidualnie do każdego klienta i jego potrzeb, nie posiadamy ukrytych kosztów, nasze auta są nowe, ubezpieczone i komfortowo wyposażone, nie posiadamy limitów km i to powoduje ze jesteśmy liderem na rynku RENT.RT Zefiro 298 TL

Kamper półzintegrowany (bez alkowy) z podnoszonym / opuszczanym łóżkiem nad stolikiem. Komfortowe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. 4 stałe miejsca do spania + 1 rozkładane. W tylnej części dwuosobowe łóżko z regulowaną wysokością. Bardzo duży garaż pod łóżkiem tylnym. Ze względu na obrotowe fotele w kabinie i opuszczane łóżko zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni.
WIĘCEJ INFORMACJI REZERWUJ

RT Zefiro Plus 287 TL

Kamper półzintegrowany (bez alkowy) z podnoszonym / opuszczanym łóżkiem nad stolikiem. Kamper z automatyczną skrzynią biegów. Komfortowe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. 4 stałe miejsca do spania + 1 rozkładane. W tylnej części dwa niezależne łóżka z możliwością połączenia w łóżko 3 osobowe. Duży garaż pod łóżkiem tylnym. Ze względu na obrotowe fotele w kabinie, jadalnie tyku „face to face” i opuszczane łóżko zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Duża 140 l lodówka, TV/DVBT/USB oraz dodatkowy klimatyzator części kempingowej. Bardzo cichy i oszczędny podczas jazdy.
WIĘCEJ INFORMACJI REZERWUJ

RT Kronos 284 TL

Camper półzintegrowany (bez alkowy) z podnoszonym / opuszczanym łóżkiem nad stolikiem. Komfortowe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. 4 stałe miejsca do spania + 1 rozkładane. W tylnej części dwa niezależne łóżka z możliwością połączenia w łózko 3 osobowe. Duży garaż pod łóżkiem tylnym. Ze względu na obrotowe fotele w kabinie i opuszczane łóżko zapewnia optymalne wykorzystanie przestrzeni. Duża 140 l lodówka, TV/DVBT/USB oraz dodatkowy klimatyzator części kempingowej. Bardzo cichy i oszczędny podczas jazdy.
WIĘCEJ INFORMACJI REZERWUJ

RT Kronos 284 M

Kamper z alkową. Komfortowe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. 4 stałe miejsca do spania + 1 rozkładane. W tylnej części dwa niezależne łóżka z możliwością połączenia w łózko 3 osobowe. Nad kabiną kierowcy dwuosobowe łóżko. Duży garaż pod łóżkiem tylnym. Ze względu na obrotowe fotele w kabinie i łóżko w alkowie zapewnia dużą ilość przestrzeni. Duża 140 l lodówka, markiza 4m, bagażnik na 4 rowery, TV/DVBT/USB oraz dodatkowy klimatyzator części kempingowej.
WIĘCEJ INFORMACJI REZERWUJ