Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij


WYPOŻYCZALNIA

KAMPERÓW

WYGODA PODRÓŻOWANIA

O NASKampery dopasowane do Twoich potrzeb

Bcamper to firma, która powstała z zamiłowania do podróżowania i turystyki aktywnej. Dzięki podróżowaniu poznaliśmy wiele miejsc, kultur oraz ludzi z podobna pasją do naszej. Korzystając z naszej oferty oraz doświadczenia zrealizujecie Państwo swoje wymarzone wakacje. Swoboda przemieszczania się jest gwarancja udanego urlopu. Nasze nowe komfortowo wyposażone kampery zaliczają się do klasy premium dzięki czemu pozwolą cieszyć się komfortem i wypoczynkiem.

Bcamper podchodzi indywidualnie do każdego klienta i jego potrzeb, nie posiadamy ukrytych kosztów, nasze auta są nowe, ubezpieczone i komfortowo wyposażone, nie posiadamy limitów km i to powoduje ze jesteśmy liderem na rynku RENT.

Funkcjonalność i przestronność naszych kamperów pozwolą na swobodę poruszania się, jak i zapakowanie wszystkich potrzebnych rzeczy czy sprzętu sportowego. Przygotowaliśmy ofertę, która w przystępnej cenie pozwoli Państwu zaplanować i zrealizować wymarzone wakacje.


GALERIANasi klienci w drodze