Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia.

Zamknij


WYPOŻYCZALNIA

KAMPERÓW

WYGODA PODRÓŻOWANIA

RT Kronos 284 Moptymalnie dopasowany do Twoich potrzeb

  • Podwozie: Ford Transit
  • Silnik: 2,0 - 170 KM
  • Wymiary (dł/sz/wys): 745/235/320 cm
  • Ilość miejsc do jazdy: 5
  • Ilość miejsc do spania: 5
  • Wymiary miejsc do spania (dł/sz):
    Tył: 208x80 198x80 cm
    Przód: 209x160 cm

Kamper z alkową. Komfortowe rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. 4 stałe miejsca do spania + 1 rozkładane. W tylnej części dwa niezależne łóżka z możliwością połączenia w łózko 3 osobowe. Nad kabiną kierowcy dwuosobowe łóżko. Duży garaż pod łóżkiem tylnym. Ze względu na obrotowe fotele w kabinie i łóżko w alkowie zapewnia dużą ilość przestrzeni.

Bardzo cichy i oszczędny podczas jazdy. Ford wyposażony w centralny zamek, elektryczne i atermiczne szyby, ABS, ESP, klimatyzacja manualna, poduszka kierowcy i pasażera, DRL, komputer, tempomat, elektryczne lusterka, fotele z regulacją i podłokietnikami, radio z regulacją w kierownicy, drzwi kempingowe z moskitierą,panel solarny,kamera cofania,prysznic,łazienka z toaletą,kuchnia gazowa 3 palnikowa, oświetlenie zewnętrzne,zbiornik wody czystej: 100L Zbiornik wody brudnej: 120L,Lodówka 140L,Ogrzewanie gazowe Truma,okna z roletami i moskitierą oraz dodatkowy klimatyzator części kempingowej.

ZAREZERWUJKampery dopasowane do Twoich potrzeb

Masz pytania
Skontaktuj się z nami